Miss Europe Continental Miss Europe Continental

Interview with Hana Sedajova, the Czech Republic

Facebooktwittermail

1) What was it like attending Miss Continental Europe ?

Bylo to velmi krásné a poučné. Vrátila jsem se tak zpět do časů, kdy pro mě fotit, předvádět a účastnit se různých dění bylo naprosto normální. Vrátili jste mi moji vášeň. Miss Europ Continental pro mě byla nádherná zkušenost.

2) What are your future plans ?

Nemám přesné plány, zůstanu nohama při zemi. Myslím na mojí rodinu aby se měla dobře a budu nadále rozvíjet mé podnikání. Pokud ale se zamyslím nad mojí vášní …. velmi bych si přála mít možnost kterou jsem stále snila…stát se fotomodelkou.

3) Tell us about yourself

Je mi 33 roků a pocházím z České republiky. Z malované Rohozné u Poličky kde jsem žila do mých 23 let, než jsem se rozhodla odcestovat za prací do Itálie. Zde jsem poznala mojí lásku a nyní mám překrásnou rodinu s dvěma dětmi 9 a 4 roků, pro které jsem se rozhodla opustit práci kterou jsem milovala. Teď jsem majitelkou jedné překrásné zmrzlinárny, kde mohu vyzkoušet moji další vášeň a to, dělat vynikající a překrásné sladkosti. Jakmile mám ale možnost, jak jste sami videli, mé srdce mě zavede zpět do showbyznysu. Velmi mě potěšilo, že jsem se mohla zůčastnit vaší show zde ve Spoletu, v mém adoptivním městě.

Comments are closed.